фірмовий знак Коха
Електронний каталог Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру м. Славутич

Пошук у каталозі

Пошук за

...

...

...

Інші параметри

та

Точний пошук

Натяки

Заголовок

Ви можете ввести повний заголовок чи його частину. Пошук також буде здійснений у підзаголовках та інших полях, пов'язаних зі заголовком

Автор

Ви можете ввести ім'я або прізвище. Пошук також буде виконаний у додаткових авторах та інших полях, пов'язаних з авторством (перекладач, ілюстратор...)

Пам'ятайте, що заголовок може стосуватися персонального автора (Ігор Павлюк) або ж компанії, групи, колективного автора (ІФКС, бібліотека Стефаника)

Підрозділи

Виберіть підрозділ, якщо Ви хочете обмежити свій пошук за одиницями зберігання по спеціалізованому підрозділу. За умовчанням пошук виконується по усіх підрозділах бібліотеки

Частковий пошук

Пошук здійснюється по кожному введеному слову. Несуттєві слова ігноруються. Якщо Ви наберете, наприклад "У веселій корчмі" у заголовку, список результатів міститиме усі книги, що містять "веселій" ТА "корчмі" у заголовку. "У" буде відкинуто.

Якщо Ви хочете набрати частину слова, додайте * або % у кінець слова. Наприклад, від "закон* Україн*" отримаємо "Історія законодавства України", "Закон України про авторське право", "дотримання українських законів"

Пошук у словнику

якщо Ви клацаєте по ... праворуч заголовку/автора/тематики, то знайдете існуючі значення у бібліотеці.